Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

09. Oct 2018

Vonkajšie hliníkové rolety pomáhajú k zníženiu tepelných strát v zime a v lete účinne chránia interiér pred nadmerným zahriatím.

Rolety Zip screen

Rolety Zip screen

09. Oct 2018

Rolety Zip screen predstavujú moderný a elegantný systém tienenia, ktorý je ideálny ako pre domácnosti, tak aj pre pracovné priestory.

Exteriérové žalúzie

Vonkajšie hliníkové žalúzie elegantne doplnia exteriér Vášho bytu, domu alebo kancelárie. Na výber sú rôzne typy lamiel.

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

 

Vonkajšie hliníkové rolety si získavajú na Slovensku stále väčšiu obľubu. Vďaka svojej konštrukcii sa dajú použiť prakticky do všetkých typov dnes používaných okien. Vo vyspelých krajinách západnej Európy sú rolety považované za štandardný prvok vybavenia okien. Počas dňa chránia Vaše zariadenie a kvety pred intenzívnym slnečným žiarením a v noci ponúkajú bezpečie pred zvedavými pohľadmi. Vonkajšie rolety majú dobré zvukovo a tepelno izolačné vlastnosti a preto v zimnom období citeľne znižujú náklady na kúrenie. Všetky prvky roliet sú povrchovo upravené farbami vyznačujúcimi sa vysokou odolnosťou voči oderu.
Na rozšírenie funkčnosti roliet sme do svojej ponuky zaradili rolety s integrovanou sieťkou proti hmyzu. Ponúkaný systém popri už známych kvalitách má ďaľšiu prednosť - ochranu interiéru pred hmyzom.

 

Na obrázku hore sú predokenné hliníkové rolety systém SK45

Jedná sa o celohliníkové rolety s priznaným boxom (kastlíkom) s dva-krát skosenou prednou, tzv. revíznou časťou pod uhlom 45°. Na výber sú rôzne farebné prevedenia boxu aj roletových lamiel. Najčastejšie používaná lamela je 39x9mm. Vyplnená je izolačnou polyuretánovou penou. vodiace koľajnice obsahujú kefové tesnenie lamely.

 

Viac informácií o vonkajších roletách nájdete na našich stránkach tu.