Interiérové žalúzie

V tomto blogu nájdete jednoduchý návod ako si zaobstarať interiérové žalúzie bez montáže prostredníctvom nášho eshopu.

Rolovacie brány

Rolovacie brány

11. Dec 2019

Výber správnych brán závisí predovšetkým na našich požiadavkách. Ak majú mať napr. elektrický pohon a majú zaberať minimálny...

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

09. Oct 2018

Vonkajšie hliníkové rolety pomáhajú k zníženiu tepelných strát v zime a v lete účinne chránia interiér pred nadmerným zahriatím.

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

 

Vonkajšie hliníkové rolety si získavajú na Slovensku stále väčšiu obľubu. Vďaka svojej konštrukcii sa dajú použiť prakticky do všetkých typov dnes používaných okien. Vo vyspelých krajinách západnej Európy sú rolety považované za štandardný prvok vybavenia okien. Počas dňa chránia Vaše zariadenie a kvety pred intenzívnym slnečným žiarením a v noci ponúkajú bezpečie pred zvedavými pohľadmi. Vonkajšie rolety majú dobré zvukovo a tepelno izolačné vlastnosti a preto v zimnom období citeľne znižujú náklady na kúrenie. Všetky prvky roliet sú povrchovo upravené farbami vyznačujúcimi sa vysokou odolnosťou voči oderu.
Na rozšírenie funkčnosti roliet sme do svojej ponuky zaradili rolety s integrovanou sieťkou proti hmyzu. Ponúkaný systém popri už známych kvalitách má ďaľšiu prednosť - ochranu interiéru pred hmyzom.

 

Na obrázku hore sú predokenné hliníkové rolety systém SK45

Jedná sa o celohliníkové rolety s priznaným boxom (kastlíkom) s dva-krát skosenou prednou, tzv. revíznou časťou pod uhlom 45°. Na výber sú rôzne farebné prevedenia boxu aj roletových lamiel. Najčastejšie používaná lamela je 39x9mm. Vyplnená je izolačnou polyuretánovou penou. vodiace koľajnice obsahujú kefové tesnenie lamely.

 

Viac informácií o vonkajších roletách nájdete na našich stránkach tu.