Interiérové žalúzie

V tomto blogu nájdete jednoduchý návod ako si zaobstarať interiérové žalúzie bez montáže prostredníctvom nášho eshopu.

Rolovacie brány

Rolovacie brány

11. Dec 2019

Výber správnych brán závisí predovšetkým na našich požiadavkách. Ak majú mať napr. elektrický pohon a majú zaberať minimálny...

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

09. Oct 2018

Vonkajšie hliníkové rolety pomáhajú k zníženiu tepelných strát v zime a v lete účinne chránia interiér pred nadmerným zahriatím.

Interiérové žalúzie

Interiérové žalúzie

Interiérové žalúzie bez montáže vyhľadáva čoraz viac ľudí. Cez náš eshop si viete podrobne naštudovať pri každom zvolenom produkte presné zamerania a následnú montáž vybraného tienenia. Zameranie je nenáročné. Postačí Vám obyčajný pásový meter. Následne si zákazník vyberie typ tienenia pre svoju domácnosť a všetky zvolené parametre zadá priamo na stránke eshopu. Objednaný tovar Vám doručí  prepravná spoločnosť DPD, prípadne si ho viete bez nákladov navyše vyzdvihnúť na našej predajni. V prípade nejasností je náš personál ochotný pomôcť a zodpovedať vaším otázkam. Montáž žalúzií svojpomocne bez montáže je veľmi efektívne, nakoľko daný produkt môžete mať za pomerne krátky čas a podstatne nižšie náklady. Viac informácií o produktoch interiérového tienenia na našom eshope.

KLIKNUTÍM SEM PREJDETE NA NÁŠ ESHOP