Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

09. Oct 2018

Vonkajšie hliníkové rolety pomáhajú k zníženiu tepelných strát v zime a v lete účinne chránia interiér pred nadmerným zahriatím.

Rolety Zip screen

Rolety Zip screen

09. Oct 2018

Rolety Zip screen predstavujú moderný a elegantný systém tienenia, ktorý je ideálny ako pre domácnosti, tak aj pre pracovné priestory.

Exteriérové žalúzie

Vonkajšie hliníkové žalúzie elegantne doplnia exteriér Vášho bytu, domu alebo kancelárie. Na výber sú rôzne typy lamiel.

Zip Screen Štandard

Zip Screen rolety

Popis produktu

Screenové rolety dokážu veľmi efektívne zatieniť slnečný svit a tak absorbovať dopadajúce teplo. Vďaka perforácii neprerušia prúdenie vzduchu do interiéru. Screenové rolety sú nové, vetru odolné  systémy, ktoré súčasne fungujú aj ako siete proti hmyzu! Unikátny systém zipsu zaisťuje pevné vedenie látky v profiloch. Na systém je možné tiež použiť veľkú škálu „dim outových“ a „black outových“ látok. Tento screenový systém splňuje náročné normy klasifikujúce odolnosť proti vetru (trieda3) podľa EN13561. Maximálne rozmery ZIPScreenu 3000 x 5000 mm.

Na výrobu ZIP Screenov používame screenové látky od renomovaných dodávateľov ako sú Serge 600 od firmy Copaco http://www.copaco.be/en/out/serge-600 a Soltis 88 a Soltis 96 od firmy SergeFerrari http://en.sergeferrari.com/solar-protection/external-solar-protection/ .

 

VZORKOVNÍK

Serge 600 BO ( nepriehľadná )

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (1):
  • Zip Screen rolety Niche

    Zip Screen rolety Niche

    Systém screenovej rolety s možnosťou zaomietnutia krycieho boxu alebo aj vodiaceho profilu. Použitý profil je z...